Route:
Llanrwst, Betws-y-Coed, Blaenau Ffestiniog, Trawsfynydd, Bala. Totaal 96
km.
Vanmorgen eerst terug naar Betws-y-Coed om de Swallow Falls
te bekijken. Dit zijn drie watervallen onder (of boven) elkaar, het ligt er aan
van welke kant je het bekijkt. Je moest wel eerst een pond per persoon in een
automaat doen, om door een draaihekje toegang tot de watervallen te krijgen.
Het is maar goed dat je in Noorwegen niet voor elke waterval een kroon hoeft te
betalen, want dan zou je aan je vakantiegeld niet genoeg hebben.
Hierna hebben we een leisteengroeve bezocht. Ik had me vorig
jaar voorgenomen om nooit meer een grot of een mijn te bezoeken, want ik ben toch
wel enigszins claustrofobisch. Maar ja hoor, zat ik toch weer in zo’n achterlijk
treintje met een helm op mijn hoofd diep onder de grond in het pikkedonker
mezelf voor te houden dat ik binnen drie kwartier weer daglicht zou zien. En
dat was ook zo….., maar verder gaat het goed met me hoor, alhoewel ik nog
steeds barst van de spierpijn van afgelopen zaterdag. Misschien dat ik daarom
wel zo’n negatief stukje aan het schrijven ben.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten